Pomoc w naprawie pralki

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
lisa_93
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 22:51

Pomoc w naprawie pralki

Post autor: lisa_93 »

Cześć!
Potrzebuję namiarów na speca od naprawy pralek z Krakowa lub okolic. W naszym domu dość często robi się pranie, więc bardzo zależy mi na czasie, nie ukrywam ;)
Awatar użytkownika
ramona-76
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:57

Re: Pomoc w naprawie pralki

Post autor: ramona-76 »

Ja z takimi problemami zawsze dzwonię do pomoc-agd-krakow.pl, bo zjawiają się u mnie błyskawicznie. Poza tym łatwo diagnozują problem i raz dwa się go pozbywają. Solidna usługa w naprawdę dobrej cenie.
Kalińska

Re: Pomoc w naprawie pralki

Post autor: Kalińska »

Wiecie co, nie zawsze opłaca się naprawiać. Szukałam możliwości, okazało się, że w dobrej cenie mogę kupić nową. Postawiłam na Electroluxa, z serii PerfectCare i jestem bardzo zadowolona. Świetnie dopiera, dba o ubrania.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Pomoc w naprawie pralki

Post autor: monka »

Dopóki nie uda Ci się naprawić pralki, zachęcam do korzystania z oferty pralni: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Dzięki niej możesz być pewna, że Twoje rzeczy będą idealnie czyste i w nienaruszonym stanie. Możliwy jest dowóz ze strony pralni w obie strony co jest dodatkowym udogodnieniem.
Samiła

Re: Pomoc w naprawie pralki

Post autor: Samiła »

Kalińska pisze: ↑31 paź 2020, 21:14 Wiecie co, nie zawsze opłaca się naprawiać. Szukałam możliwości, okazało się, że w dobrej cenie mogę kupić nową. Postawiłam na Electroluxa, z serii PerfectCare i jestem bardzo zadowolona. Świetnie dopiera, dba o ubrania.
Też zdecydowałam się na pralkę z tej serii Electroluxa, bo wiele osób polecało:) Naprawdę uważam, że to był naprawdę dobry zakup. Zastanawiam się teraz na zakupem suszarki z tej serii, może ktoś z Was korzysta i podzieli się opinią?
sui

Re: Pomoc w naprawie pralki

Post autor: sui »

Według mnie, bardzo wygodną opcją dla serwisu sprzętu AGD w domu jest platforma https://naprawa.pl/serwis-agd/bedzino. Zachęcam do zapoznania się z nią, ponieważ pozwala ona na zamówienie profesjonalnej pomocy od specjalisty w danej dziedzinie za wcześniej ustaloną cenę, która jest widoczna na stronie.
ODPOWIEDZ