Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
bozimir_81
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 13:11

Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: bozimir_81 »

Cześć! Od jakiegoś czasu szukam fajnego mieszkania na wynajem w Kielcach, ale albo mam pecha, albo jest mało ciekawych ofert. Gdzie szukać atrakcyjnych ogłoszeń?
Awatar użytkownika
Wiara-73
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:08

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: Wiara-73 »

Patrzyłeś w biurach nieruchomości? Oni mają zawsze tylko aktualne oferty. W Kielcach polecam Ci biuro miralocum.pl. Sprawdź sobie ich bazę ogłoszeń, są bardzo atrakcyjne cenowo moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: kaktusowa »

Można ale lepiej kupić nowe od dewelopera bo wiadomo że jak kupujesz nowe mieszkanie to nie masz żadnych problemów i to jest ich podstawowa zaleta poza tym że mieszkasz na nowoczesnym osiedlu na którym masz wszystko co trzeba. Dlatego właśnie ja chce kupić mieszkanie na osiedlu Nowa Grochowska
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: mado »

Są portale z ogłoszeniami, można też znajomych popytać. Ja właśnie dzięki znajomym znalazłam fajne mieszkanko na wynajem w Warszawie. Nawet cena uważam rozsądna. Właściciela to tylko raz na początku widziałam, bo generalnie najmem zajmuje się Per modum i to oni zaglądają i wszystkie formalności załatwiają. Też dobra taka opcja, widać że znają się na tym co robią.
Awatar użytkownika
padre
Posty: 58
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:23

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: padre »

Ja jakoś wolałam kupić mieszkanie od dewelopera. Z tego co widziałam to deweloper Kreator dom posiada rozbudowaną ofertę mieszkań w Warszawie. Bardzo podobają mi się podobają ze względu na kameralne osiedle - lubię ciszę i spokój, a przy tym mieć w miarę blisko do centrum.
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: ZimowaDama »

Jeśli szukacie mieszkań na wynajem to warto zerknąć też tutaj: https://ogis.pl/o/ogloszenia/2330-miesz ... -wynajecia Nie brak ofert. Lepiej przejrzeć więcej niż mniej, bo a nóż widelec to właśnie będzie to wymarzone. Rozeznanie konkretne to podstawa.
Awatar użytkownika
pani
Posty: 48
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:14

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: pani »

Nie, żebym miała duże doświadczenie w poszukiwaniach, ale z tego co wiem, to warto jest spojrzeć na ogłoszenia mieszkaniowe w sieci. Dziś większość tak sprzedaje/wynajmuje/wypożycza/oddaje lokale i tak dalej. Ogólnie ja też patrzyłam na POKATO za mieszkaniem dla nas, większym, ale na razie nic się nie będzie działo. Rynek nieruchomościowy oszalał.
kokoszkae

Re: Mieszkania na wynajem - gdzie szukać?

Post autor: kokoszkae »

Nie zawsze jest to proste zadanie, ale wybór odpowiedniego developera jest kluczowy. Dzięki naszemu starannemu podejściu i analizie, znaleźliśmy doskonałe mieszkanie w Szczecinie na https://modehpolmo.pl/.
ODPOWIEDZ