Materiały edukacyjne IGOM

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
ilia-74
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 17:53

Materiały edukacyjne IGOM

Post autor: ilia-74 »

Czy ktoś zamawiał może materiały edukacyjne z igom.com.pl? W naszej szkole brakuje kilku tego typu artykułów i wpadła nam w oko oferta tego sklepu. Jak myślicie, warto?

sklep agata narozniki
Awatar użytkownika
Władysława_77
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 7:28

Re: Materiały edukacyjne IGOM

Post autor: Władysława_77 »

W igom.com.pl moje przedszkole zaopatruje się od dawna, bo uważamy, że oferują najlepszą jakość w stosunku do ceny, a poza tym sklep jest naprawdę dobrze zaopatrzony. Ogromny plus za miłą obsługę. Polecam gorąco:)
Awatar użytkownika
erica
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:29

Re: Materiały edukacyjne IGOM

Post autor: erica »

Nie słyszałam o tym, ale w sumie mam prawo... Mam o wiele starsze dziecko, które jeszcze trochę i pójdzie na studia. Teraz planuje je zapisać na kurs maturalny biologia online https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-biologia/ , ponieważ przez tą sytuację - koronawirusa, ma braki. A bardzo mu zależy na tym, aby zdać jak najlepiej egzamin z tego przedmiotu.
Łucja22

Re: Materiały edukacyjne IGOM

Post autor: Łucja22 »

Przy czym to nie taka prosta kwestia. Niestety, ale większość ludzi nie ma świadomości co do tego, jak w ogóle wygląda ich anatomia. Jak dla mnie chociażby to, gdzie jest szyszynka i a co odpowiada to podstawa, jeśli ma się być świadomym i zdrowym człowiekiem. Pomyślcie nad tym sami.
omiś033

Re: Materiały edukacyjne IGOM

Post autor: omiś033 »

No w Warszawie znajdziecie prywatną szkołę podstawową https://okopowa.edu.pl/ i takie rozwiązanie ja osobiście bym Wam polecała. Wyróżnia ich naprawdę bardzo wiele, a przede wszystkim to, że realizowany jest ponadpodstawowy program i jest to szkoła dwujęzyczna z rozszerzonym językiem angielskim. Koniecznie musicie sprawdzić!
ODPOWIEDZ