Kinder Party - organizacja i obsługa

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Danisław_97
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2020, 15:18

Kinder Party - organizacja i obsługa

Post autor: Danisław_97 »

Witam. Poszukuję sprawdzonej i zaufanej firmy specjalizującej się w organizowaniu i obsługiwaniu przyjęć dla dzieci. Kogo ze Szczecina polecacie?

farba syoss piaskowy blond
Awatar użytkownika
Augusta-89
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2019, 3:27

Re: Kinder Party - organizacja i obsługa

Post autor: Augusta-89 »

Urodziny mojej córki organizowałam z pomocą all4fun.szczecin.pl. Były wielkie bańki mydlane, maszyna do waty cukrowej, basen z piłkami i malowanie twarzy. Dzieciaki zaproszone na przyjęcie były zachwycone. To chyba najlepiej świadczy o jakości usług :)
Awatar użytkownika
Endziks8
Posty: 50
Rejestracja: 28 paź 2019, 11:36

Re: Kinder Party - organizacja i obsługa

Post autor: Endziks8 »

Ja chciałam zrobić urodziny w swiatlabiryntow.pl ale niestety przez te całe zamieszanie z wirusem wszystko zostało pozamykane. Mam nadzieję, że skończy się do do końca sierpnia i będę mogła dokonać rezerwacji.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: Kinder Party - organizacja i obsługa

Post autor: irkaa »

Ja to zawsze staram się sama organizować urodziny dla moich dzieci. Mam duży ogród, także miejsca nigdy nie zabraknie. A do tego wiadomo, musi być sporo elementów takich jak balony, girlandy czy konfetti które zamawiam stale na https://godanparty.pl/ . Z przekąskami czy napojami też nie mam problemu by to ogarnąć.

bear grylls zestaw survivalowy
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Kinder Party - organizacja i obsługa

Post autor: waza »

Na takiej imprezie dla dziecki koniecznie muszą się pojawić jakieś dodatkowe atrakcje ;) Świetnym pomysłem może się na przykład okazać fotobudka Wynajem na stronie internetowej https://foto-kabina.pl/ nie jest wcale drogi, więc sądzę, że warto się nad tym zastanowić ;)
ODPOWIEDZ