SZKOŁA

Tutaj opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Polecenia oferty i rekomendacje.
czereśniak

SZKOŁA

Post autor: czereśniak »

Jakiś czas temu udało mi się zakupić podręczniki szkolne w świetnych cenach, na stronie tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/welttour-de ... 60042.html . W moim mniemaniu znajdziecie tam mnóstwo interesujących pozycji w bardzo dobrych cenach. Jeśli znacie jakieś dobre sklepy online to również polecajcie coś ciekawego. Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi.
bravuś

Re: SZKOŁA

Post autor: bravuś »

Ja się w ogóle zastanawiam nad wyborem szkoły dla dziecka. Po lekturze http://everynature.pl/szkoly-integracyj ... d-dziecmi/ zastanawiam się czy nie zapisać go do szkoły integracyjnej w której miałby możliwość przebywać z dziećmi, które posiadają pewien stopień niepełnosprawności. Wiele takie doświadczenie mogłoby dziecko nauczyć
agata7

Re: SZKOŁA

Post autor: agata7 »

Nie wiem czy wiecie, ale na tej stronie https://efc.edu.pl/programy/horyzonty można się na spokojnie dowiedzieć na temat programów, które wspierają dzieci i młodzież w edukacji. Znajdziecie tam bowiem sporo cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Warto skorzystać z takiej pomocy.
ODPOWIEDZ