rodzinny samochód

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
gość

rodzinny samochód

Post autor: gość »

Szukam polecanego, używanego samochodu rodzinnego marki Ford, słyszałam, że to bardzo dobre samochody i opłacalne w eksploatacji. Dlatego też zastanawiam się nad opcją wykupienia takiego auta w ursyncar.pl. Na ich stronie internetowej https://www.ursyncar.pl/ jest kilka ciekawych modeli. Może ktoś mógłby mi doradzić w tej kwestii?
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: rodzinny samochód

Post autor: irkaa »

Tutaj to już musisz może zapytać się kogoś kto bardzo dobrze ogrania temat samochodów używanych pod kątem mechanicznym. Skoro chcesz podróżować ze swoją rodziną to wiadomo jest to, że te auto musi być sprawne i bezpieczne. Ja to mogę jedynie polecić jak dbać o takie auto, bo sama używam w tym celu takich oto kosmetyków samochodowych https://showcarshine.pl/ .
aruś

Re: rodzinny samochód

Post autor: aruś »

Jeśli jesteście zainteresowani wysokością składki dla waszego ubezpieczenia lub chcielibyście się dowiedzieć czy polisa ubezpieczeniowa to jest to samo co ubezpieczenie, to koniecznie sprawdźcie tutaj: https://superpolisa.pl/faq/czy-polisa-t ... pieczenie/ . Moim zdaniem to świetna strona, która idealnie sprawdza się do tego typu rzeczy.
Bartuś19

Re: rodzinny samochód

Post autor: Bartuś19 »

gość pisze: 06 lip 2021, 17:46 Szukam polecanego, używanego samochodu rodzinnego marki Ford, słyszałam, że to bardzo dobre samochody i opłacalne w eksploatacji. Dlatego też zastanawiam się nad opcją wykupienia takiego auta w ursyncar.pl. (...)
Nigdy nie kupowałem auta z takiej strony. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie.
____
pomoc w zakupie auta szczecin
Awatar użytkownika
Milinka
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2020, 16:59

Re: rodzinny samochód

Post autor: Milinka »

Szukając rodzinnego auta, najlepiej szukać czegoś w ofercie marki volvo. Na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... c-z-volvo/ mają akurat świetną ofertę. To duża oszczędność, bo kupienie dobrego auta w tej cenie graniczy z cudem.
Rabzus

Re: rodzinny samochód

Post autor: Rabzus »

Wiele jeszcze tak naprawdę zależy od tego jakie mamy potrzeby i ja jestem zdania, że już samo posiadanie samochodu jest fajne. Jeśli ktoś natomiast interesuje się motoryzacją to na stronie https://garbus.pl/pl/n/15 bardzo ciekawie opisano pierwszy sportowy model Volkswagena.
ODPOWIEDZ