Praca w Belgii

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Wiśnia

Praca w Belgii

Post autor: Wiśnia »

Chciałabym się rozliczyć z pracy za granicą. Czy wie ktoś jaka firma może mi w tym pomóc? Myślę że należy mi się zwrot podatku z Belgii ale nie wiem jak się za to zabrać.
Awatar użytkownika
Lejla83
Posty: 147
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:39

Re: Praca w Belgii

Post autor: Lejla83 »

Do Belgii wyjeżdża wiele osób, dlatego warto mieć na oku agencję pracy PrismaWorx. Oni mają oferty z Holandii i Belgii dla osób chcących pracować fizyczne, np. w magazynach czy w szklarniach. Praca jest stabilna, wypłata przychodzi na czas, a za każdą nadgodzinę płaci się dodatkowo. Nie ma wyzysku pracowników. Zakwaterowanie jest w domkach, w komfortowych warunkach.
miło

Re: Praca w Belgii

Post autor: miło »

Nie warto podejmować współpracy z agencją zatrudnienia, o której nie można znaleźć jakichkolwiek informacji w Internecie. Gdy kontakt z jej przedstawicielami jest utrudniony lub agencja pracy nie ma własnej strony internetowej lepiej zrezygnować jej oferty. Ja na pewno polecam MG Solutions - to sprawdzona agencja pracy.
Toroś

Re: Praca w Belgii

Post autor: Toroś »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali pomocy w zakresie uzyskania zwrotu podatków od pracy za granicą to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę firmę https://holandia.org/zwrot-podatku/zwro ... -holandia/ z którą również miałem okazję już kilka razy współpracować m.in jeśli chodzi o zwrot podatku z Holandii. Obsługa na poziomie, terminowość realizacji i naprawdę fachowe podejście do każdej sprawy. Pozdrawiam i dajcie znać jak sami sobie z tym poradziliście!
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Praca w Belgii

Post autor: Marioolka »

Dla mnie bariera języka jest nie do przełamania. Musiałabym się nauczyć dobrze mówić w innym języku żeby spróbować tak pracy i dlatego też szukam pracy w Polsce. Nie jest u nas tak źle z pracą, na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/opolskie/ już coś znalazłam i wysłałam wiele CV. Teraz tylko czekać.
Rygieł

Re: Praca w Belgii

Post autor: Rygieł »

Szukając ciekawych ofert pracy za granicą to może warto w takim razie zwrócić uwagę również na oferty przygotowane przez agencję pracy HollandContracting https://hollandcontracting.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na ogromne doświadczenie, bardzo dobre zarobki i jednocześnie szeroki wybór zawodów w zależności od Waszych umiejętności. Pozdrawiam i oczywiście udanych efektów życzę!
ODPOWIEDZ