Bezpieczne buty do pracy

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Jacenty-77
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 14:13

Bezpieczne buty do pracy

Post autor: Jacenty-77 »

Cześć, witajcie. Jakie obuwie ochronne bhp wymagane jest w waszych zakładach pracy? Pytam z ciekawości, bo u mnie to bardzo istotny element również w zakładzie, w którym ja pracuję. Czy wasi pracodawcy finansują wam ubrania robocze?
Wiązadło

Re: Bezpieczne buty do pracy

Post autor: Wiązadło »

Tak naprawdę odzież BHP jest ważna i na pewno każda osoba pracująca na danym stanowisku pracy powinna to wiedzieć. Ja również zachęcam każdego do zapoznana się z ciekawym wpisem http://www.minergo.pl/oznaczenie-drog-ewakuacyjnych/ ponieważ tak naprawdę już oznaczenie dróg ewakuacyjnych również powinno być wykonane prawidłowo.
SławkaRz

Re: Bezpieczne buty do pracy

Post autor: SławkaRz »

Już sam temat tego wątku wskazuje na ważność zagadnienia. Dokładnie tak, buty muszą zapewniać bezpieczeństwo w pracy - to bardzo ważne. Jakie powinno być to obuwie? Zapraszam do lektury tego artykułu na jednym z blogów - https://www.demar.com.pl/blog/buty-robo ... ezpieczne/ ,tam właśnie poruszony został bardzo ważny temat z wyborem odpowiedniego do wykonywanej pracy obuwia roboczego. Bez odpowiedniego zabezpieczenia nie ma bezpiecznej pracy.
kamila_77

Re: Bezpieczne buty do pracy

Post autor: kamila_77 »

ja pracuję w gabinecie stomatologicznym i kupiłam buty medyczne w sieci - jestem bardzo zadowolona. Klapki są wygodne, modne i nowoczesne. Myślę, że długo mi posłużą, mam je dopiero dwa tygodnie, ale wyglądają na mega porządne. Mają super wzór w strzykawki :D
Mączysty

Re: Bezpieczne buty do pracy

Post autor: Mączysty »

Samo zadbanie o właściwe bezpieczeństwo na danym stanowisku pracy jak najbardziej ma znaczenie i jest to również oczywiście obowiązek pracodawcy. Na pewno przy okazji chciałbym każdego zachęcić do zapoznania się z tematem https://znaki-bhp.pl/instrukcje-bhp-dla-obcokrajowcow gdyż tak naprawdę instrukcje BHP dla obcokrajowców również muszą być czytelne. W takiej sytuacji ja właśnie chciałbym każdego zachęcić do zapoznania się z tym artykułem gdyż jest to dość ważne.
dreeams

Re: Bezpieczne buty do pracy

Post autor: dreeams »

kamila_77 pisze: ↑26 paź 2021, 12:21 ja pracuję w gabinecie stomatologicznym i kupiłam buty medyczne w sieci - jestem bardzo zadowolona. Klapki są wygodne, modne i nowoczesne. Myślę, że długo mi posłużą, mam je dopiero dwa tygodnie, ale wyglądają na mega porządne. Mają super wzór w strzykawki :D
To moim zdaniem powinien zapewniać pracodawca. Tak samo, jeśli chodzi o coś takiego jak agregat gaśniczy . No i ja mam w firmie 2 te duże, przenośne gaśnice i kilka małych. No i apteczki oczywiście. A raz na pół roku każdy pracownik dostaje przydział w postaci ubrań. Chyba, że nie potrzebuje, to rekompensatę pieniężną.
samm

Re: Bezpieczne buty do pracy

Post autor: samm »

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego ważne jest, aby je zapewnić we wszystkich aspektach. Sklep internetowy Techem oferuje szeroki wybór jeśli chodzi o znaki ochrony ppoż i innych produktów BHP, dzięki czemu możesz w pełni chronić swój dom czy miejsce pracy. Nie ma już powodu do obaw o bezpieczeństwo - znaki ewakuacyjne Techem to świadectwo najwyższej jakości!
ODPOWIEDZ