Restauracje w Warszawie

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Baltazar
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 19:48

Restauracje w Warszawie

Post autor: Baltazar »

Macie swoje ulubione restauracje w Warszawie? Oczywiście obecnie możliwe jest jedynie zamawianie posiłków z dowozem, ale zastanawiam się, gdzie ja mógłbym zjeść. Co powiecie o restro.pl? Menu wygląda ciekawie.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 3:35

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Sarina »

Restro to według mnie restauracja numer jeden w Warszawie. Swego czasu dość często tam bywałam. Głównie stawiałam na kanapki, bo odwiedzałam to miejsce w porze lunchu. Szczerze nie mogę się doczekać, żeby znów tam zawitać :)
Gość

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Gość »

W Warszawie jest tyle restauracji, że nie sposób wybrać spośród nich jedną. Często tak mam że wchodzę na stronę https://roomservice.pl/ i wybieram jedzenie na jakie mam ochotę czy to z polskiej czy to innej kuchni świata. Mają bezkontaktowe dowozy i płatność online. Na zamawiane dania długo się nie czeka więc mi w to graj.
Słomka

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Słomka »

Jeżeli lubicie klimatyczne miejsca o bogatej historii i przede wszystkim tradycyjnym polskim jedzeniu do koniecznie musicie udać się do restauracji u Wieniawy. Plac Piłsudskiego Warszawa to bardzo ciekawe miejsce na mapie polski więc dla sympatyków historii i patriotów powinniśmy chociaż raz je odwiedzić.
Awatar użytkownika
Sonka
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:21

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Sonka »

Ostatnio byłam odwiedzić przyjaciółkę i wybrałyśmy się do restauracji Bubbles. Byłam w niej pierwszy raz ale z pewnością nie ostatni. Bardzo fajna atmosfera, świetne menu i mega dobre winka. Jeżeli chcecie się oderwać choć na trochę od codzienności to polecam tam się wybrać.
Podróżniczka

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Podróżniczka »

Mi z kolei podczas ostatniego pobytu bardzo spodobała się restauracja u Wieniawy, byliście w niej? Jeżeli nie to polecam podczas pobytu w Warszawie. Możecie tam z pewnością dobrze zjeść i znajdziecie coś co lubicie bo restauracja oferuje tradycyjne polskie potrawy co dla mnie było wyjątkowym plusem.
wojtuś

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: wojtuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://coolklima.pl/
Boguśka

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Boguśka »

Restauracji w Warszawie jest bardzo wiele. Dlatego też każdy szuka dla siebie jak najlepszego rozwiązania. I tak jak sprawdzałam gdzie można bardziej domowo zjeść to natrafiłam na Restaurację Akademia w której to z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Bo jest to miejsce w którym to serwują dania kuchni regionalnej. Także ja na pewno udam się do tej restauracji.

krone łączówki
Gośka

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: Gośka »

Jeżeli chodzi o moją rodzinkę, to uwielbiamy kuchnię polską i zawsze szukamy restauracji z polskim jedzeniem. Muszę przyznać, że bardzo dobrą ofertę znaleźliśmy w Warszawie, w restauracji Wieniawa, gdzie mają naprawdę przepyszne posiłki. Trafiliśmy na dzień, w którym kucharz przygotowywał dania na naszych oczach. Coś wspaniałego.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: Restauracje w Warszawie

Post autor: franka »

Kiedyś może jakoś lubiłam wpaść do nowej restauracji, ale im jestem starsza tym mniej to mnie kręci. Za to w domu to lubię coś ugotować sobie i komuś. Tu korzystam z aplikacji JOKR, gdzie zakupy dostarczają w 15 minut do domu. To wygodne rozwiązanie, a ja nie raz po pracy mam lenia, więc opcja jest dla mnie idealna.
ODPOWIEDZ