Podróżowanie taksówką

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
baldwin_60
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2021, 20:52

Podróżowanie taksówką

Post autor: baldwin_60 »

Cześć. Jak często zdarza wam się jeździć taksówkami? Mnie tak naprawdę coraz częściej, ale na szczęście znalazłem royaltaxi.pl, czyli firmę taksówkarską z Wrocławia, która oferuje najtańsze przejazdy w mieście. Kojarzycie ich?
Awatar użytkownika
Roma-85
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 20:12

Re: Podróżowanie taksówką

Post autor: Roma-85 »

Oczywiście, że kojarzę, bo to właśnie Royal Taxi odpowiada za dostawy jedzenia we Wrocławiu z mojej restauracji. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, więc nie mam żadnego powodu, żeby ich nie polecić.
łukasz

Re: Podróżowanie taksówką

Post autor: łukasz »

Korzystam od czasu do czasu, bo mam własne auto, ale jak muszę je zostawić u mechanika czy coś to łapię opti taxi w appce. Jak dla mnie to mają najniższe ceny przejazdów we Wrocławiu. Samochody czyste, w miarę nowe nie jakieś śmierdzące fajkami stare fury, co przyjechały zza zachodniej granicy na lawecie :P
czosnekwrgł

Re: Podróżowanie taksówką

Post autor: czosnekwrgł »

Forma mojej pracy zmusza mnie do ciągłej podróży za pomocą taksówki. Z tej okazji postanowiłam o skorzystaniu z usług http://www.euro24h.pl/przewoz-osob.html . Z ich wsparciem i pomocą zawsze docieram na miejsce i to w komfortowych warunkach. To się nazywa przyjemna podróż!
Awatar użytkownika
lara
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Podróżowanie taksówką

Post autor: lara »

Czy nie wygodniej byłoby wam skorzystać z oferty na wypożyczalnia samochodów Katowice ? Ja czuję się o wiele bardziej komfortowo, kiedy sama mogę prowadzić samochód. Jadę gdzie chcę, o której chcę, bez żadnych opóźnień. Poza tym, w Comfortcar mają super ceny - na pewno nie pożalujecie korzystając z ich oferty.
kartónek

Re: Podróżowanie taksówką

Post autor: kartónek »

Na lotnisko i to na czas dowieźli mnie http://taxinaleczow.net/oferta-taxi-nal ... zow-lublin za co jestem bardzo wdzięczny. Poszło im to całkowicie sprawnie a przede wszystkim na czas. Udało mi się zdążyć na samolot a podróż odbyła się w warunkach bardzo komfortowych.
ODPOWIEDZ