A może meble drewniane?

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Kwiatoslawa-79
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 15:07

A może meble drewniane?

Post autor: Kwiatoslawa-79 »

Hejka. Zdecydowalibyście się kupić meble z litego drewna, nawet jeśli byłyby nieco droższe? Ja zastanawiam się konkretnie nad ofertą producenta edar.com.pl. Chciałabym mieć w domu wyposażenie, które nie zniszczy się szybko i będzie funkcjonalne.
Awatar użytkownika
Telesfor1981
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 17:30

Re: A może meble drewniane?

Post autor: Telesfor1981 »

Moim zdaniem właśnie firma Edar ma najkorzystniejszą ofertą, a składają się na to atrakcyjne ceny i wysoka jakość wyrobów. Sam mam w domu drewniane meble kuchenne ich produkcji i sprawdzają się według mnie na medal. Polecam!
aśka

Re: A może meble drewniane?

Post autor: aśka »

Cóż mnie się podobały meble od ikea franowo Mnie się ogólnie podobają białe meble, dodają one elegancji pomieszczeniom. Wyróżniają się na tle ciemniejszych ścian. No, ale to wszystko już kwestia gustu i stylu wnętrza. . .
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: A może meble drewniane?

Post autor: show »

Kwiatoslawa-79 pisze: ↑23 lut 2021, 2:13 Hejka. Zdecydowalibyście się kupić meble z litego drewna, nawet jeśli byłyby nieco droższe? Ja zastanawiam się konkretnie nad ofertą producenta . Chciałabym mieć w domu wyposażenie, które nie zniszczy się szybko i będzie funkcjonalne.
Zależy, jaka jest cena takich mebli, ale jeśli sporo wyższa, to pewnie wiele osób wybierze zwykłe meble. Tym bardziej, że standardowe meble są łatwiej dostępne. Są np. meble iwc https://homeparkjanki.pl/sklepy/iwc-home
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: A może meble drewniane?

Post autor: mado »

Dla mnie cena nie jest najważniejszym czynnikiem. Owszem, zwracam i na to uwagę, ale przede wszystkim ważna jest jakość, materiał z jakiego dana rzecz jest wykonana. Tu akurat jest mowa o meblach. Sprawdźcie sobie boconcept meble warszawa , ja byłam pod wrażeniem tego co oferują. Można wybrać dla siebie naprawdę piękne mebelki.
ODPOWIEDZ